Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Awans jest Nasz, bo awans Nam się należy...!

• autor: lkswd99, 2018-05-22 10:12

18nasta kolejka przyniosła to na co czekaliśmy - powrót do a-klasy stał się faktem!!💪 mimo, że do końca sezonu pozostało jeszcze 4kolejki to Wolanie juz teraz są pewni awansu! 🔝🏆 cel został osiągnięty, ale żaden z pozostałych rywali nie może liczyć na taryfe ulgowa! 😉 Do samego końca będziemy walczyć o jak najlepszą zdobycz punktowa i chcemy utrzymać pozycję lidera🔝

Co do samego meczu..
Trener Olszaniecki zdecydował się na zmianę ustawienia i kilka roszad w wyjściowej "11" 🤔
Mimo tego pierwsza połowa rozpoczęła się zgodnie z przewidywaniami.. Wolanie szturmowali bramkę Unii, a jako pierwszy bramkarza gości pokonał Miś  w 16min było już 2:0, a strzelcem bramki był kapitan Marcin Pożyczek  tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę spotkania prowadzenie podwyższył Grzesiek Miś
Pomimo wielu dogodnych sytuacji w drugiej odsłonie, wynik nie uległ zmianie.. Wolanie kończyli mecz w "10"🚨, po tym jak strzelec dwóch bramek otrzymał czerwona kartkę ( konsekwencja dwoch żółtych kartek ) 😲

Skład Woli:
Kopyto - Stachyra, Lenar, Cisek - Miś , Olszaniecki ( 78' Florek ), Poprawa ( 80' Wojdyła ), Pożyczek  - Petryk ( 68' Wanowicz ), Styś Kamil ( 46' Styś Krzysztof ), Droździkowski ( 46' Przybyło )

W najbliższy weekend Wolanie będą odpoczywać..🏖 drużyna LKS Budy Łańcuckie po 13kolejkach wycofała się z rozgrywek, dzięki czemu Wolanie mogą dopisać do ligowej tabeli 3pkt ( walkower )..

Termin następnego spotkania 🔜 3.06.2018

Na własnym obiekcie będziemy gościć drużynę z Łąki 😉 więcej szczegółów wkrótce 📰👌😊