Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

Aktualności

Tylko remis w Kosinie..!

• autor: lkswd99, 2018-04-24 09:08

Niedzielny mecz w Kosinie zakończył się wynikiem remisowym 2:2 😒
Początek był wymarzony dla Naszej drużyny, ponieważ już w 8min objelismy prowadzenie po strzale głową Lenara . W 16min bramkarz druzyny gospodarzy po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki po bramce Misia
2min pozniej zawodnicy z Kosiny zdobyli bramkę kontaktowa. Piłkę po rzucie wolnym na słupek sparował Kopyto, ale przy dobitce był już bez szans. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji do zmiany rezultatu, jednak Nasze próby były nieskuteczne 😏
Druga połowa rozpoczęła się lepiej dla gospodarzy, którzy doprowadzili do wyrównania w 48min pewnie wykorzystując rzut karny. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i z Kosiny wyjeżdżamy z 1pkt.

Skład Woli: Kopyto - Daraż, Stachyra, Lenar , Cisek - Miś, Olszaniecki, Poprawa, Petryk ( 46' Wojdyła ), Pożyczek - Przybyło ( 78' Kamil Styś )

Za tydzień w roli gospodarza będziemy podejmować drużynę Lasu Zalesie, która w dniu dzisiejszym dość niespodziewanie pokonała Łukawiec. Mecz rozpocznie się o godz 11:00😊