Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejna Wygrana! Unia Korniaktów Rozgromiona!!!

• autor: lkswd99, 2017-10-01 12:51

W niedziele na stadionie w Korniakowie nasi Seniorzy zmierzyli sie z drużyną z Korniaktowa!Podopieczni trenera Olszanieckiego od początku meczu zdominowali przeciwnika lecz niestety po raz kolejny zawodziła skuteczność.! Drużyna z Korniaktowa liczyła tylko na kontre,i jedna sie nadarzyła lecz w bramce na Woli stoi nasza "ostoja" Kamil Kopyto, który wyciąga 100 % sytuacje! Bramkę na 1:0 Jakub Magryś zdobywaly bo błędzie bramkarza gospodarzy.

Wynik do połowy nie ulega zmianie.W przerwie napewno naszych podopiecznych czekała poważna z trenerem,która raziła dużą nieskutecznośćią.

Druga połowa zaczęla sie jak pierwsza, czyli zdecydowane ataki na bramkę gospodarzy.Nie trzeba było długo czekać i nasz kapitan Marcin Pożyczek strzela bramkę na 2:0,asystuje Łukasz Lenczyk.Niespełna 2 minuty pózniej Bariba jak na kolegę przystało wyklada piłkę na 3:0 Pożyczkowi.Kolejne błędy gospodarzy kończą się rzutem karnym ( zagranie ręką wpolu karnym).Pewnym egzekutorem jedenastki został Kamil Kopyto,ktory pokazuje kolegom jak się strzela z 11 metrow:) Brawo Kamil:).Kolejnym autorem bramki jest Mateusz Petryk ,asystuje Grzegorz Miś.Ostatnią bramkę zdobywa Marcin Pozyczek który w tym meczu byl najlepszy na boisku,swoją wspaniałą postawą jak na kapitana drużyny przystalo kompetuje klasycznego hattricka i ustala wynik spotkania!

Za tydzień walka o kolejne 3 pkt, a przeciwnikiem naszej drużyny bedzie LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów na który już serdecznie zapraszamy.