Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwyciestwo z Sitowianka!!!

• autor: lkswd99, 2017-09-26 10:06

W niedziele na stadionie w Woli Dalszej zmierzyliśmy sie z drużyną Bud Łańcuckich. Sitowianka przed naszym meczem straciła  tylko 4 bramki,a tydzień wcześniej została pokonana w doliczonym czasie gry w Palikowce 2:1,

Początek meczu należał zdecydowanie do Wolanów  i mieliśmy 3 świetne sytuacje ale niestety nie wykorzystaliśmy żadnej, a na dodatek przy ostatniej probie zostaliśmy prawie "skarceni" przez rywali, lecz fenomenalnie w bramce spisywał się Kamil Kopyto (grał z kontuzja) ,ktory wybronił 100 % sytuacje. Mecz od 25 min się wyrównał i byl toczony w środku pola, aż wybiła 42 min po zamieszaniu na polu karnym gości, obrońca z Sit wybija pilkę wprost pod nogi Magrysia, a ten uderzając futbolówkę kierujacą sie w swiatlo bramki,,uderza w obrońce gosci, myląc bramkarza  1;0 dla gospodarzy ! Minute pozniej znakomite zawody rozgrywal nasz napastnik Mateusz Petryk, który w tym meczu stal się naszym motorem napędowym! Popularny Siwy wymanewrował 3 obroncow gosci i wylożył pilke naszemu Miśkowi ,który umieszcza piłkę na 2;0.Goście po tych straconych bramkach wiedzieli ze bedzie ciezką ugrać chocby punkt!

Wynik 2;0 do polowy dla Gospodarzy.

Druga połowę Wolanie zaczęli znowu znakomicie, dokladajac bramke na 3;0 strzela nasz kapitan "struś pędziwiatr" Marcin Pożyczek:). Od tej pory Wolanie grali spokojnie i wyczekiwali na błedy gosci, i taki bląd nadarzyl sie w 57 min kiedy faulowany w polu karnym został Leńczyk,a pewnym egzekutorem zostal Kamil Kopyto ustalajac wynik spotkania na 4:0.Wynik mogl byc okazalszy ale niestety zawiodla skutecznosc ! Od 70 min goscie konczyli mecz w 10 .

Niestety w tym meczu sędzia glowny nie miał dobrego dnia, ktory w ogóle nie panowal na boisku tego dnia i przeszkadzal  w niektorych momentach na boisku obu druzynom!!!

Za tydzień walka o kolejne 3 pkt,i jedziemy do Unii Korniaktów!