Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

Aktualności

wygrywamy na inagurację

• autor: Spidi96, 2017-08-24 03:44

Wygrana na inaugurację!!
Pod wodzą "nowego" trenera Grzegorza Olszanieckiego Wolanie w meczu wyjazdowym pokonują zespół z Łukawca 3:0. Od samego początku spotkania to nasz zespół dyktował warunki gry na boisku. Po niespełna 10minutach gry marnujemy dobrą okazję do zdobycia bramki. Pięć minut później prowadzimy 1:0, po rzucie różnym najlepiej w polu karnym odnajduje się Konrad Wojdyła i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Dwie minuty później prowadzimy już 2:0, świetne podanie od Petryka na bramkę zamienia Grzesiek Miś. Po szybkich dwóch bramkach nasza drużyna nie miała zamiaru odpuszczać i w dalszym ciągu atakowała bramkę rywala lecz brakowało skuteczności. W 30minucie po bardzo ładnej zespołowej akcji drugą swoją bramkę zdobywa Miś. Chwilę później niemalże identyczna akcja, kilka krótkich podań kwartetu Cwynar,Olszaniecki,Petryk i Miś lecz ten ostatni zamiast podać do wychodzącego na czystą pozycje kolegi z drużyny zdecydował się na strzał z okolicy 16metra i piłka minimalnie przeszła obok bramki. Do przerwy wynik meczu 3:0. Po przerwie to zespół gospodarzy wyglądał troszkę lepiej, lecz nie potrafił stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji bramkowej. My natomiast próbowaliśmy swoich sił grając z kontry, lecz zawsze brakowało tego ostatniego...wykończenia. Na strzały z dystansu decydowali się między innymi Cwynar i Florek lecz piłka tego dnia najwyraźniej ich nie słuchała;). Spotkanie kończy się pewnym zwycięstwem naszego zespołu, warto wspomnieć iż trener miał do dyspozycji tylko 13 zawodników. Miejmy nadzieję że kolejne spotkania będą wyglądały podobnie chodzi tutaj o grę, zaangażowanie i oczywiście wynik, lecz z większą ławką rezerwowych.
Kolejne spotkanie już za tydzień tym razem na własnym boisku zagramy z Kosiną i z pewnością powalczymy o 3 punkty!!

ŁKS Łukawiec - LKS WOLA DALSZA 0:3 (0:3)

Skład LKS-u: Kopyto- Magryś, Dobosz(70.Florek), Daraż, Wojdyła, Cwynar, Olszaniecki, Domka(80.Wójcik), Pożyczek, Miś, Petryk.
Bramki: Miś 17' 30', Wojdyła 15'.