Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie

• autor: Marcin96, 2017-07-12 00:13
  • Wolanie pod wodzą Trenera Marcina Dawidziaka zakończyli sezon na 11 miejscu, czym konsekwencją jest spadek do "B" klasy.
  • Podczas rundy wiosennej zdołaliśmy ugrać jedynie 12 punktów ( 3 wygrane oraz 3 remisy) a stosunek bramek strzelonych do straconych wynosił odpowiednio  14 do 25.
  •  Na tak słabe wyniki złożyło się kilka czynników takich jak kontuzje czy wyjazdy za granicę, co nie zmienia faktu, że gra nie wyglądała zbyt porywająco a dobra atmosfera to nie wszystko.
  • Jednym z ważniejszych czynników była bardzo mała skuteczność w ataku :  min. w meczu z Dylągówką czy Wólką Niedźwiedzką z którą to Wolanie dyktowali warunki gry.  Również mecz z Rogóżnem mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, kiedy to już w pierwszych minutach gry nie wykorzystaliśmy 100%  sytuacji do strzelenia bramki.
  • Nasze braki techniczne doskonale podkreśliło Grodzisko, które pomimo uszczuplonego składu pokazało jak powinno grać się piłką pewnie zwyciężając 1:0
  • Zarząd oraz zawodnicy zrobią wszystko aby wrócić na właściwe tory i wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
  • W tym celu zostało wykonanych kilka kroków  - zmiany kadrowe o których będziemy informować na bierząco.
  • Serdecznie dziękujemy naszemu jednocześnie zawodnikowi jak i  trenerowi Marcinowi Dawidziakowi za serce włożone w meczach jak i treningach.
  • Od nowego sezonu Trenerem Klubu Sportowego LKS Wola Dalsza został bardzo dobrze wszystkim znany Grzegorz Olszaniecki, który wrócił po półrocznej przerwie.
  • Treningi rozpoczęły się bardzo szybko bo już 4 lipca.

Pierwszy test  15 lipca - Wolanie wezmą udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi  - którym gospodarzem będzie LKS Wola Dalsza
    Serdecznie wszystkich zapraszamy - Pierwszy mecz  - SOBOTA 15.07.2017 godz 12:00