LKS Wola Dalsza - strona oficjalna

KS Smolarzyny Sitowianka Budy Łańcuckie
Las Zalesie 3:0 LKS Budy Łańcuckie
ŁKS Łukawiec Herkules Trzebuska

Na krórej pozycji nasza drużyna potrzebuje wzmocnień ?

Forma coraz lepsza

• autor: robak505, 2017-05-03 19:28

Za nami sześć kolejek Łańcuckiej "A" klasy. Warto podsumować te kilka tygodni, w których to nasza drużyna borykała się z przeciwnościami losu.
Na samym początku nagły wyjazd naszego podstawowego, jakże cenionego zawodnika jakim był Daniel Cwynar, do tego można dołożyć kontuzję Mariusza Ciska, który pauzował przez kilka kolejek, następnie kontuzja jakże doświadczonego na środku pola trenera i jednocześnie zawodnika - Marcina Dawidziaka po meczu z Czarną, który nie gra do dzisiaj. Jednakże było by zbyt kolorowo - z powodów osobistych nasze szeregi na dłuższy czas opuścił Marek Zuber a za żółte kartki w tym 6 tygodniowym okresie pauzowali min. Magryś czy Florek. Wszystko to przełożyło się na słabsze wyniki. Było bardzo dużo rotacji w składzie - przez sześć meczy żaden nie rozpoczynał się tą samą jedenastką. Powoli zaczyna wszystko wracać do normy. Dzięki walce, wspólnej pomocy jeden drugiemu i zaangażowaniu jakiego trener wymaga od zawodników nadal liczymy się w grze o utrzymanie.

Już po raz drugi z rzędu to Wolanie wychodzą na prowadzenie w meczu - kilka dni temu z Żołynią - Vice Liderem rozgrywek a dzisiaj w meczu ze Strażowem. Jako pierwszy do bramki po strzale z główki trafił Krzysztof Borcz  a drugą bramkę dołożył Kamil Styś. Jednak szybką odpowiedź dał Strażów strzelając bramkę kontaktową na 2:1. Trzecią bramkę dołożył Sebastian Kłapsa. Wydawało się, że już jest " po meczu" jednakże gospodarze nie dali za wygraną strzelając bramkę na 2:3. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Już za kilka dni gramy u siebie ze Stalą Łańcut. Serdecznie Zapraszamy !

Skład:

1. Kamil Kopyto
2. Konrad Wojdyła
3. Krzysztof Borcz bramka
4. Krzysztof Styś zmiana 65" Mateusz Gudz
5. Daniel Nizioł
(1 asysta)
6. Jakub Magryś
7. Marcin Pożyczek kapitan
8. Mateusz Petryk
??ta kartka  (1 asysta)
9Mariusz Cisek ??ta kartka
(1 asysta)
10. Kamil Styś bramka zmiana 80" Krzysztof Ziaja
11. Sebastian Kłapsa bramka zmiana 83" Marcin Kula

Warto wspomnieć o naszych Juniorach Młodszych, którzy we wtorkowym meczu pokonali na wyjeździe lidera rozgrywek - Unię Korniaktów Północny 1:0. Jednakże bardzo ciężkiej kontuzji po uderzeniu kolanem w głowę doznał nasz bramkarz - Remigiusz Wojak, który został przewieziony do szpitala i przeszedł poważną operację - REMEK JESTEŚMY Z TOBĄ  !!!

Zarząd, Zawodnicy oraz Kibice

Klubu  Sportowego LKS Wola Dalsza.

autor: ~Vip 2017-05-04 20:24:20

avatar Petryk mial 2 asysty w meczu,widze ze u trenera Dawidziaka gra o niebo lepiej!

autor: ~vip 2017-05-04 21:48:13

avatar ja widze ze w statystykach miał jedna to jak to jets w rescie moze było 4-2 hehe

autor: ~anonim 2017-05-05 06:38:41

avatar miał jedną "Vip" się pomylił :) ale trzeba przyznać jest w formie

autor: ~LKSWD 2017-05-05 07:50:02

avatar mysle ze my jako kibice mozemy podsumowac troche prace trenera moje zdanie jest takie . Druzyna za trenera Olszanieckiego grała lepiej piłką traciła mniej bramek ale też malo strzelała no i zaangazowanie w mecz było takie sobie . Trener Dawidziak zaszczepił w chłopakach walke przec załe 90 minut, poczatek miał trudny wyjazd Stachyry, Cwynara liczne kontuzje (w tym trenera), moze styl gry nie powala zdobycz punktowa mogła by byc lepsza ale ja widze światełko w tunelu.

autor: ~lol 2017-05-05 13:49:19

avatar O utrzymanie będzie bardzo trudno ze ze względu, że z okręgówki leci już trzy drużyny do naszej serii A Astra, Grom, Dąbrówki i jest duże prawdopodobieństwo, że i Błażowianka.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Transfery

Przychodzą:

- Piotr Stachyra

- Łukasz Wanowicz

- Bartłomiej Poprawa

(LKS Ostrovia Wola Buchowska)

- Piotr Lenar

(Gacovia Gać)

-Dawid Przybyło

(Stal Rzeszów)

Odchodzą :

- Daniel Cwynar

Herkules TrzebuskaLKS Wola Dalsza
Herkules Trzebuska 0:3 LKS Wola Dalsza
2018-06-10, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wola Dalsza - Wólka Niedźwiedzka 09.10.2016
Ładowanie...